Copyright 2020 - Římskokatolická farnost Konice

Chvála Kristu.

Děkujeme Vám Otče za spolupráci na letošní Tříkrálové sbírce. Děkujeme také farníkům a v neposlední řadě všem dobrovolníkům - koledníkům, kteří rozdávali radost a požehnání. Velmi si veškeré pomoci vážíme a děkujeme. Upřímné Pán Bůh zaplať.

Letošní sbírka v Konickém regionu dopadla výborně organizačně i svým výsledkem (viz tabulka níže).
V loňském roce peníze ze sbírky pomohly Charitě Konice spolufinancovat provoz, pořízení vybavení a automobilů nutných pro fungování zdejších terénních služeb (pečovatelské služby a domácí zdravotní a hospicové péče). Bez tříkrálových darů a obětavosti koledníků bychom nemohli pomáhat potřebným lidem v aktuálním rozsahu našich služeb a naše charitní projekty by byly ohroženy.

V roce 2020 bychom s výnosu rádi podpořili vznik nové terénní odlehčovací služby, která bude sloužit seniorům, hendikepovaným a o ně pečujícím osobám. Náš Dům pokojného stáří Bohuslavice volá po řadě nutných oprav či investic (zejm. nás trápí výtah a vzduchotechnika v kuchyni). Bez Tříkrálové sbírky a její podpory bychom nic z toho realizovat nemohli.

Zároveň Vás prosíme o sdělení našeho poděkování vašim farníkům, je-li to možné např. vyhlášením výsledku a poděkování na vývěsce. Přejeme krásný, požehnaný rok 2020.

Těšíme se na další spolupráci.

V Konici 16. 1. 2020

Marek Navrátil