• 1

  Description slide 1

 • 2

  Description slide 2

 • 3

  Description slide 3

 • 4

  Description slide 4

Copyright 2022 - Římskokatolická farnost Konice

2022 03 druha sbirka materialni pomoci charita konice

Charita Konice vyhlásila druhou materiální sbírku na Pomoc Ukrajině. Dárci měli možnost po celý týden 21. 3. 2022 až do 25. 3. 2022 nosit vybrané potraviny, drogérii a ostatní vyjmenované věci na dispečink Charity Konice, Zahradní 690, Konice.

Ve druhé materiální sbírce přispělo opět mnoho ochotných dárců, kteří chtěli lidem postiženým válkou na Ukrajině, přispět k zajištění základních životních potřeb. V průběhu konání sbírky se sesbíralo 323 balení potravin jako např. dětská výživa, sunary, piškoty, instantní polévky, konzervy, paštiky aj., 254 balení drogistického zboží jako např. toaletní papír, zubní kartáčky a pasty, mýdla, vlhčené ubrousky, dětské pleny, dámské hygienické potřeby, mýdla, inkontinenční pomůcky pro dospělé aj., dále zdravotnický materiál, karimatky, deky, spacáky, ručníky, povlečení, matrace, peřiny a polštáře apod. – těchto věcí bylo 100. Sesbírané věci budou v průběhu následujících dnů převezeny do humanitárních skladů v Olomouci, kde se soustřeďuje největší počet lidí, kteří potřebují v naší oblasti zajistit pomoc.

Děkujeme všem dárcům, kteří se do sbírky zapojili. Velice si vážíme obrovské vlny solidarity vůči těm, kteří potřebují naši pomoc. Jsme připraveni i nadále pomáhat lidem z Ukrajiny, kteří postupně přicházejí do oblasti působnosti Charity Konice.

Jménem Charity Konice děkujeme všem, kteří se jakkoli zapojili či zapojí do finančních či materiálních sbírek, a různých forem humanitární pomoci na Pomoc Ukrajině.

Kontakty

Římskokatolická farnost Konice,
Smetanova 101, Konice

farář: P. ThLic. František Urban, Th.D.

tel.: 605 493 581, 731 625 750

fakonice@ado.cz

bank. spojení: 1500396309/0800