• 1

  Description slide 1

 • 2

  Description slide 2

 • 3

  Description slide 3

 • 4

  Description slide 4

Copyright 2020 - Římskokatolická farnost Konice

Arcibiskupství olomoucké 1. září 2018 otevírá novou Střední odbornou školu svatého Jana Boska v Kroměříži se zaměřením na lesnictví a zemědělství s učebními obory: Lesní mechanizátor, Opravář lesních strojů, Zemědělec - farmář a Zahradník. Pro absolventy připravujeme nástavbové studium k získání maturity.

Škola dává důraz na poctivost, profesionalitu, čestnost, profesní hrdost a spolehlivost. O internát a celý výchovný proces se budou starat Salesiáni dona Boska. Přihlášku je možno podat do 20. dubna 2018, a to i v případě, že už jste odeslali přihlášky na jiné školy.

sos sv j boska

Kontakty

Římskokatolická farnost
Konice,
Smetanova 101, Konice

farář: P. Milan Ryšánek

tel.: 582 396 370, 731 402 096

fakonice@ado.cz