Do konce června 2018 má být potichoučku, bez jakékoliv informovanosti občanů nebo prostoru pro veřejnou debatu ratifikována oběma komorami Parlamentu ČR tzv. Istanbulská úmluva.

Pokud si člověk neudělá čas a nepídí se po konkrétních informacích, nedozví se, jaký závažný dopad bude mít potvrzení této Úmluvy v mnoha oblastech života v rodinách, zaměstnání, školách i úřadech.
Pod rouškou tzv. odstranění domácího násilí na ženách musejí být odstraněny tzv. genderové (čti dženderové) stereotypy ve zdravých rodinách. Tedy např. to, že žena zaujímá a plní roli matky a muž roli otce. Už to je podle genderu nedovolený stereotyp, který má za následek tzv. domácí násilí. Z toho plyne, že zdravá rodina, která na tomto tzv. “stereotypním pojímání rolí mužů a žen” funguje, bude dodržováním Istanbulské úmluvy postavena mimo zákon!

Další praktické dopady Istanbulské úmluvy:

• speciální sociální služby se budou moci vloupat do domů a na bázi “prevence” budou brát děti z rodin, školek a škol jen proto, že děti užívají výrazy táta, máma, a ne rodič I a rodič II, jak je tomu např. už nyní ve Finsku nebo Norsku.
  • gender ideologie zavádí tzv. práva, podle kterých má dítě “právo” si určit, zda je chlapcem, nebo dívkou.
  • česká vláda vytvoří orgán zvaný GREVIO, který bude rodiče trestat za to, že dítě řekne, kým skutečně je (tedy děvčetem nebo chlapcem) a že se neřídí názvoslovím genderové ideologie.
  • školní osnovy na všech stupních vzdělání budou zavádět výuku a trénink s cílem vtělovat genderovou ideologii do myšlení a způsobů jednání dětí a mladé generace tak, aby byly vykořeněny zastaralé “stereotypy” (tedy např. to, že muž je v rodině otcem a žena matkou).
  • rodiče se nebudou smět vyjádřit a radovat se z toho, že se jim narodil chlapeček nebo holčička, ale jedině dítě – a toto “dítě” si později určí, zda je chlapcem nebo dívkou, nebo možná ještě někým jiným...?
  • dalším bodem Istanbulské úmluvy je legalizace migrace z důvodu pohlaví. Tzn. že každý migrant může požádat o azyl, pokud se označí za pronásledovaného kvůli své genderové (rodové) identitě, tedy kvůli tomu, kým se momentálně cítí být – mužem, ženou... nebo se cítí být někým ze seznamu 112 genderů, jak je uvádějí nadšení zastánci gender ideologie.

Istanbulská úmluva dokládá povinnost vyškolit a vycvičit jednotky, které budou držet nad rodinami odborný dozor, zasahovat do domácností a rozhodovat o výchově našich dětí.

Podepište co nejdříve petici proti ratifikaci této genderové totalitní ideologie, která napadá a chce rozvrátit řád daný Stvořitelem!

ico sm pdf Průvodní text k petici

K Istanbulské úmluvě se již před časem vyjádřili čeští a moravští biskupové.