Ve volbách do pastorační rady farností Konice, Skřípov bylo 5 kandidárů. Z 240 vydaných volebních lístků se vrátilo 132, z toho 130 platných. Sčítání hlasů proběhlo 3. března 2019.

Do nové pastorační rady byli zvoleni: Procházka Jaroslav ml., Jaromír Dedek a Hana Sedláková.

Dvěma dalším, kteří byli na kandidátce děkuji za ochotu účastnit se voleb do PR. A děkuji jim taky za jakoukoliv činnost, kterou vykonávali jistě i nadále budou vykonávat pro farnost i mimo službu v PR.

Do pastorační rady jsou jmenovaní (ať již z funkce či volení): Koutný Rostislav, Bílá Jitka, Jaroslav Procházka st., Burgetová Anna, Navrátil Marek, Vogl Jan st., Novotný Miroslav, Jana Jelínková, Eva Procházková, Karel Podhorný, Procházka Jaroslav ml., Dedek Jaromír, Sedláková Hana.

Za Skřípov: Zapletal Petr, Všetička Josef

Do ekonomické rady jsou jmenovaní: Rostislav Koutný, Bílá Jitka, Zdeněk Jedlička, Podhorná Miroslava. Další člen ER bude zvolen PR ze svého středu.

aktualizace: 11. 3. 2019 byl za PR do ER zvolen Karel Podhorný.

Za Skřípov: Růžičková Dana