Aktuality

Spolek Sarkander, z. s. a animátoři děkanátu Konice Vás zvou na první ročník Děkanátního plesu mládeže v sobotu 23. února v 19:00 v sokolovně ve Ptení.

V 18:15 možnost krátké adorace v místním kostele. Výtěžek plesu bude věnován Mateřskému centru Srdíčko v Konici.

Více informací na plakátu:

Plakát k děkanátnímu plesu mládeže

Duchovní obnova pro dívky ve věku 14 až 17 let bude od 15. do 17. února 2019 v klášteře sester sv. Kříže v Kroměříži.

Informace a přihlášky (do 10. února): Sr. Emanuela Vévodová, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel. 733 741 766.

ico sm pdf Plakát k duchovní obnově

Zveme vás do kostela Narození Panny Marie v Konici dne 6. ledna 2019 v 17 hodin na koncert kapely NOPROBLEM z Kostelce na Hané:

koncert 2019 01 06

Vánoční bohoslužby ve farnostech konického děkanátu - viz rozpis

ico sm pdf Rozpis bohoslužeb

Možnost přijetí svátosti smíření před Vánocemi ve farnostech konického děkanátu - viz rozpis:

ico sm pdf Rozpis předvánočních zpovědí

Na první neděli adventní, která je začátkem nového liturgického roku, zasílá věřícím arcibiskup Jan Graubner pastýřský list. Zabývá se v něm duchovním životem rodiny a jejím misijním působením v nejbližším okolí.

ico sm pdf Pastýřský list otce arcibiskupa k Adventu 2018

Milí bratři a sestry v Kristu, náš Pán povolal k sobě dva svoje služebníky. U otce Josefa Maňáka v Místku jsem před 27 lety začínal jako jáhen a kaplan. Vzpomeňte na ně se mnou v modlitbě i vy, kteří jste je osobně neznali. o. Milan Ryšánek

ico sm pdf parte o. Josef Maňák

ico sm pdf parte o. Alois Pernička