Copyright 2020 - Římskokatolická farnost Konice

pripominka

Ve dnech 13. – 14. listopadu se uskuteční již IV. ročník Konference o evangelizaci. Kvůli pandemii a vládním nařízením, se letos konference uskuteční online a tak si program můžeme vychutnat v pohodlí domova. Cílem této konference je vzájemně se obohatit o zkušenosti v oblasti evangelizace, tedy předávání víry v našem
prostředí, tam kde žijeme. Na konferenci není třeba se registrovat, bude volně přístupná každému, kdo má touhu hledat cesty k předávání víry lidem kolem nás. Bližší informace k programu a spoustu inspirací k tomuto tématu naleznete na webu evangelizace.eu.

ico sm pdf Konference o evangelizaci

ico sm pdf Červená středa se blíží!
ico sm pdf Naléhavý úmysl Apoštolátu modlitby papeže Františka na měsíc listopad 2020

Vyšel listopadový farní zpravodaj:

ico sm pdf Zpravodaj na listopad 2020

Obsah:

• Výzva předsedy ČBK k dodržování aktuálních vládních nařízení
  • Rozpis bohoslužeb na listopad
  • Duchovní služba v podmínkách aktuální situace - viz též Ohlášky
  • Letošní pravidla pro získávání dušičkových odpustků

Svým novým listem, adresovaným všem farnostem olomoucké arcidiecéze a rozeslaným kněžím, reaguje arcibiskup Jan Graubner na aktuálně platná vládní opatření proti šíření koronaviru.

Čteno o nedělních bohoslužbách 11. 10.

ico sm pdf Dopis otce arcibiskupa k situaci od 12. 10. 2020

(Čteno při ohláškách o nedělních bohoslužbách 27. neděli v mezidobí.)

Olomoucký arcibiskup Jan Graubner vydává upřesňující pokyn k Usnesení vlády ČR ze dne 30. 9. 2020 č. 958.