Aktuality

V kostele na stolcích pro noviny je k dispozici petice za obnovu Mariánského sloupu na Staroměstském náměstí v Praze. Petici je možno podepsat do neděle 13. října.

Vyhlašujeme soutěž o návrh podoby loga pro Mládež děkanátu Konice.

Bližší informace jsou na letáku:

ico sm pdf Informace k soutěži

Animátoři děkanátu Konice zvou mládež od 13 let na konickou faru na noční hru.

V pátek 4. 10. 2019 na faře v Konici, začátek ve 20:30, předpokládaný konec ve 23:30

ico sm pdf Plakát ke hře

Zveme rodiny s dětmi na DUCHOVNÍ OBNOVU „CESTA K JÁDRU DUCHOVNÍHO ŽIVOTA“

Provází : P. ThLic. Pavel Čáp, SDB, sobota 12.10. 2019,Kulturní sál v Náměšti na Hané.

Více info viz plakát:

ico sm pdf Duchovní obnova Náměšť na Hané

Děkanátní setkání schol Senická nota - v sobotu 12. října 2019 od 14 hodin v kostele sv. Maří Magdalény v Senici na Hané.

ico sm pdf Plakát Senická nota 2019

Mše bude sloužena v kostele sv. Václava v Olomouci ve čtvrtek 3. října od 16 hodin.

ico sm pdf Plakát ke mši za Policii ČR

Výzva českých a moravských biskupů

Bratři a sestry v Kristu,

dovolte nám, abychom Vás co nejsrdečněji pozvali na národní pouť do Říma u příležitosti 30. výročí kanonizace svaté Anežky České a následného návratu svobody do naší země. Při této pouti se budeme modlit za Církev, vlast i Evropu, za návrat ke křesťanským kořenům, za dar pokání a smíru.

MISIJNÍ MOST MODLITBY je aktivitou Papežských misijních děl spojenou s oslavou Světového dne misií – Misijní nedělí. Naši biskupové zvou věřící v letošním roce k této aktivitě již v pátek 18. 10. 2019 večer, ideálně v 18 hodin.