Copyright 2020 - Římskokatolická farnost Konice

(Čteno při ohláškách 25. neděli v mezidobí.)

Olomoucký arcibiskup Jan Graubner svými doporučeními pro pořádání bohoslužeb konkretizuje nařízení ministerstva zdravotnictví k hromadným akcím.

Zádušní mše svatá a rozloučení s paní Jiřinou Ryšánkovou
ico sm pdf Naléhavý úmysl Apoštolátu modlitby papeže Františka na měsíc červenec 2020
Česká biskupská konference vydala prohlášení k ukončení protiepidmických opatření.

Učinil jsi měsíc k určování času... Přivádíš tmu, NOC se snese... Slunce vychází... Člověk vyjde za svou prací. více...

Žalm 104,19-23

noc kostelu 2020banner

Kostel Narození Panny Marie v Konici
  • 17:00 - 18:00   Mše svatá
  • 18:00 - 22:00   Individuální prohlídka lodě kostela
    • Prezentace fotografií ze života farnosti v kapli Bolestné Panny Marie.
    • Prohlídku kostela doplní krásným zvukem varhan naši varhaníci.
  • 18:00 - 22:00   Individuální prohlídka krypty pod kostelem (vstup ze dvora fary)
  • 18:00 - 20:00   Individuální prohlídka věže kostela
  • Pocelou dobu trvání programu bude v přízemí na faře (vstup ze dvora) výstava k jubilejnímu roku sv Jana Sarkandera a ochutnávka mešních vín.

noc kostelu 2020banner jesenec

Kostel sv. Libora v Jesenci

• 18:00 - 19:00   Mše svatá
  • 19:00 - 22:00   Individuální prohlídka lodě kostela